Specificaties
| Modell | 4P |
| Productkleur | Grijs |
| MEAS | L82*W71*H74mm |
| Spanning | 415V~ |
| I | 40A |
| Applicable standards | Duits en Italiaans type |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -5℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 312g |
| Main Materials | pa66,T3GenericName |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 3 |
| M.Paket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |