Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Aanraaksensor |
| Beschrijving verkooppunten | 360 ° luchtcirculatie verwarming;Timerregeling;Temperatuurregelaar;• Antiaanbaklaag;LED-aanraakbedieningspaneel;Zeer efficiënt koelsysteem |
| MEAS | L343*W262*H325 mm |
| Snoerlengte | 0.85m |
| Vermogen | 1400W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Planning | 60 min |
| Applicable standards | VDE |
| Working Temperature | 50℃-200℃ |
| Volume | 4.2L |
| Nettogewicht van een product | 4.5kg |
| Main Materials | pp,abs,pbt |
| Innerlijke materiaal | Non-stick deklaag |
| Certification | CE, CB, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |