Specificaties
| Modell | 08 |
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithium-ijzerfosfaatbatterij |
| Batterijtype | 26700 |
| Lichte kleur | Warm licht/Natuurlijk licht/Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Drie niveaus van kleurtemperatuur;Beschikbaar met timer en afstandsbediening |
| MEAS | L350*W290*H43mm |
| Type zonnepaneel | Monokristallijn |
| Formaat zonnepaneel | L350*B350*H15 mm |
| Snoerlengte | 5m |
| Vermogen | 200W |
| Spanning | Bulb behuizing:DC3.2V/Batterij: DC3.2V |
| I | 5120 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Lichtstrom | 2000 lm |
| CRI | Ra≥70 |
| Stralingshoek | 90° |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.14h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 18W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| Zonnepaneel stroom | 3600 mA |
| IP waarde | IP66 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 16000mAh |
| Nettogewicht van een product | 3.3kg |
| Levensduur | 30000h |
| Main Materials | Kunststoff, Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 5 |
| Verpakking | Een / doos |