Specificaties
| Type | H 35.8cm |
| Productkleur | Zilver |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | NI-MH batterij |
| Lichte kleur | RGB |
| MEAS | L80*W80*H358 mm |
| Vermogen | 0.08W |
| Spanning | DC2V |
| I | 0.04mA |
| CRI | Ra≥60 |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -30℃~85℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.7kg |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(6pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 6 pcs |