Specificaties
| Productkleur | grijs&hemelsblauw |
| Beschrijving verkooppunten | Geschikt voor buitengebruik |
| Grootte | l |
| MEAS | L37*B29*H25cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 6kg |
| Nettogewicht van een product | 432g |
| Main Materials | PU-leer,Ademend gaasweefsel |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |