Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Beschrijving verkooppunten | Schattige donutvorm;Aanpasbare temperatuur, vijf mogelijkheden, 30℃, 36℃, 42℃, 48℃, 55℃ |
| MEAS | D50cm |
| Vermogen | 45W |
| Spanning | 230 V~ |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 1.23kg |
| Main Materials | Polyester,PP katoen |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |